Teenuse tellimine ja cateringi tingimused

Pakkumistingimused on pakkumise lahutamatuks osaks.

Klient kinnitab talle teatatud tähtajaks kirjalikult, et pakkumise sisu (menüü, hind, osalejate arv, toimumise aeg ja koht) on talle sobilikud.

Minimaalne tellimus ühe ürituse kohta on 15 inimest ning minimaalne tellimuse summa 150 €.

Tellimust, mille etteteatamise aeg on alla 48 h, käsitleme kui kiirtellimust. Sellised tellimused võetakse vastu ainult võimalusel ning lõppsummale lisandub juurdehindlus 25% (välja arvatud peielauad).

Väljaspool teenusepakkuja ruume lisandub tasu transpordi, ettevalmistava- ja koristavatöö ning soovi korral teeninduse eest.

Arvele lisandub tasu (kahekordne soetamismaksumus) rikutud või kadunud inventari eest.

Teenuse hind on teenusepakkuja ning kliendi omavaheline kokkulepe ning ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele. Hindadele lisandub käibemaks. Menüüs kirjas olevat on võimalik vahetada ja ära jätta vastavalt soovile, kuni tellimuse kinnitamiseni.

Tellimuses märgitud osalejate arvu võib Klient muuta kuni 3 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellele vastavalt korrigeeritakse teenuste, mida on veel võimalik muuta, mahtu. Hilisemaid soove aktsepteeritakse vaid võimaluse korral või eelneva kokkuleppe alusel. Klient ei saa tellimust peale selle kinnitamist enam tühistada, ilma, et tal tuleks tasuda tellimuse hind osaliselt või täielikult.

Food Management OÜ poolt esitatud pakkumine sisaldab meie käest tellitud toidu ning joogi serveerimiseks vajalikke nõusid, söögiriistasid jm vajalikke serveerimisvahendeid ning nõudepesu. Juhul, kui pakutakse Kliendi poolt kaasa võetud sööke ja/või jooke, kehtib inventarile (nt klaasid, taldrikud, lusikad) rendihind alates 0.20 €/tk. Kliendi soovil pakitakse ürituselt järele jäänud toit kaasa. Piiratud realiseerimisaja tõttu ei vastuta Food Management OÜ Kliendi poolt peolt kaasa viidud toidu kvaliteedi eest.

Pakkumise alusel jätab Food Management OÜ õiguse esitada Kliendile ettemaksuarve vähemalt 50% ulatuses kogu pakkumise summast. Ettemaksu õigeaegsel mittelaekumisel on Food Management OÜ-l õigus loobuda pakkumise täitmisest. Pärast tellimuse täitmist esitab Food Management OÜ Kliendile arve, mille summast arvestatakse maha Kliendi poolt eelnevalt tasutud ettemaks. Arves kajastuvad kõik avatud pudelid/pakid.  Arve saadetakse e-kirjaga ürituse tellinud isikule, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

Lugupidamisega,
Food Management OÜ